Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Gear - Fani programu
Co tu dużo mówić, temat poświęcony bardzo popularnemu programowi telewizyjnemu obecnie emitowanemu na kanale BBC Knowledge (wersja brytyjska), choć oczywiście są to powtórki.
Co w nim lubicie, jaki odcinek jest najlepszy, ulubione testowane auto, prowadzący, najlepszy tekst o "oswojonym" kierowcy w białym kasku.
23 seria ma podobno wystartować w styczniu przyszłego roku, ale wiadomo jak to jest z tymi "podobno"...
Reply
Już kiedyś był temat ale upadł.

Ulubiony odcinek to co Jeremy Clarkson zrobił swój własny samochód mniejszy od P50, z tego sie śmialem najbardziej gdy jeżdził po ulicach mówiąć że mały ruch(za nim korek dlugi Cool), albo w bibliotece. Chociaż zobaczcie sami

z kapitana ślimaka niezle teksty sa bo zawsze gdy jedzie samochodem ponad 250km/h to mowi "Czuje szarpanie" Cool
Reply
Jaki to był odcinek z tym autkiem? Mi się bardzo podobają wszystkie ich "wyprawy" naprawdę świetne Tongue.
Reply
Seria 19 odcinek 1

Chyba, nie jestem pewien

Wyprawy tez dobre Cool
Beka z nich jest
Reply
Mój ulubiony odcinek to ten jak szukają źródła Nilu i jak sobie nawzajem pisali na autach obraźliwe teksty o jakimś stanie Ameryki Cool
Reply
Mój uwielbiany odcinek który mogę oglądać w kółko to jak byli w Boliwi terenówkami Cool
Reply
Chyba w Alabamie to było Wink Prawie po łbach dostali od cwaniaków na pikapie Wink
Reply
Homik najlepszy Big Grin
Wiecie o kogo chodzi.
Reply
Pamiętam to. Albo jak tankował i wylał benzynę bo mu miejsca nie starczyło. Cool
Reply
Według mnie najlepsze jak temu całemu prowadzącemu program narysowali "członka" na policzku Cool
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)