Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusje o Motoryzacji
Quote:
Witam

Szukałem takiego tematu i nie znalazłem. Więc postanowiłem założyć. W tym temacie dyskutujemy , piszemy coś ciekawego w świecie motoryzacyjnym , wyrażacie swe opinie. No wszystko o motoryzacji , nie chodzi tylko o samochody , motory , skutery dosłownie wszystko co ma silnik i koła Cool

Więc ja chciałem Was poinformować że w drugiej połowie 2014 wejdzie nowa Warszawka , silnik 600KM , ma wyglądać tak http://d.motofakty.pl/art/6j/4b/x7tz0q4ogwwgw8k400sog/3.640.jpg
Reply
Pierwszy! Big Grin Kupuje teraz samochód jaki mi polecacie? Big Grin nie drogi do 50k Big Grin
Reply
Nowy , używany?
Reply
Nowy Wink
Reply
Smile 
Kup multiplę. Masz pewność, że ci jej nikt nie ukradnie nawet jak nie zamkniesz drzwi. :X
Reply
heh Big Grin Kiedyś podobało mi się to auto ale z czasem to minęło Big Grin...
Reply
Pytasz na forum Gra, licząc na to, że gracze w wieku <18 będą mieć doświadczenie w kupowaniu samochodów? Big Grin
Kup sobie Skode Rapid Dodgy
Reply
Thinker zawsze ma racje! : ) Podoba mi się to autko oglądałem go w salonie i jest naprawdę ładna Smile
Dzięki za wszystkie propozycje Wink
Reply
Skoda Rapid jest najlepszym wyjściem bo wygląda naprawde nieźle , pali 4-5l na 100 km w środku są materiały całkiem dobrej jakości. A Skody mają super opinie w dzisiejszych czasach
Reply
Masz rację Big Grin
Mój tata ma cudo Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)