Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yamaha Jog RR- kilka pytań
Witajcie Smile

Dawno mnie tu nie było, ale dziś mam kilka pytań dotyczących mojego skuterka Smile

Tak więc mam Yammahe Joga i chce poprawić jego osiągi mam go w pełni orginale. Jego v-max to 75 km/h. chcę, żeby jeździł gdzieś około 85km/h. Chce zakupić do niego sportowy wydech, używany. Tu pojawia się pytanie jaki będzie najlepszy do niego? Kolega mówił mi, że moge mieć blokadę na manetce czy to może być też to?
Reply
Blokada na manetce? Pierwsze słyszę... Mogę Ci doradzić wydech, ale muszę wiedzieć, czy w przyszłości planujesz jakiś tuning większy np. 70cc itp. Bo jeśli nie, to kup teraz Leovince ZX, Yasuni Z lub Laser X-Pro. One są najlepsze do seryjnych 50cc.
Reply
Może zmień sobie cylinder ? Big Grin na większy np. 70/80cc .
Nigdy nie słyszałem o czymś takim jak blokada na manetce..
Lepiej zmienić cylinder, i pojemność większa, i szybciej będzie ci cisnął, że aż licznik zamknie.. Cool
Reply
Skoro chcę jechać tylko 85km/h to wydech wystarczy do seryjnego, 70cc nie potrzebna i trzeba będzie większy gazior i oczywiście zmienić seryjne części z przekładni na np. Stage6.
Reply
W sumie racja jak tylko do szybszej jazdy, to masz racje.
Reply
W jogurtach nie ma blokady na manetce. Kup LeoVince ZX i daj skuter do jakiegos mechanika zeby Ci pozadnie gaznik pod leośka wyregulował.
Reply
Na exc 200 mialem,blokade na manecie.

Wspolczuje Wam,ze musicie jezdzic na MOTORACH,a nie MOTOCYKLACH Angry
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)