Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 2.83 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe egzaminy na prawo jazdy- dyskusja.
Ktoś z Was przygotowuje się może do egzaminu na prawo jazdy?
Z tego co widzę, nowe testy to istna masakra. Myślicie, że wymyślili takie żeby tylko zbijać kasę z kursantów?
Pzdr.
Reply
Jak mi to instruktor mówi - znasz zasady, to odpowiesz na każde pytanie.

AtJestem jeszcze w trakcie kursu.
_
Reply
W tym kraju wszystko jest po to, żeby zbijać kasę. Nowe prawa jazdy mają wprowadzić, takie plastiki jak dowody, oczywiście wszystko będzie kosztować kilkadziesiąt złotych i do państwa wpłynie gruuuba forsa. Banda złodziei z rudzielcem na czele.
Reply
Kiedy masz egzamin?
Reply
Nieprawda Smile przepisy się nie zmieniły, więc i pytania nie mogły się zmienić Smile Dawniej była taka zdawalność, bo każdy po obrazku praktycznie poznawał, jakie ma udzielić odpowiedzi. Teraz jest mniej wariantów odpowiedzi, więc w zasadzie jest łatwiej.
Reply
Information 
zdawałeś, zdajesz, czy dopiero będziesz?
Reply
Ja w najbliższym czasie planuję się na kurs zapisać dopiero.
Reply
Bug 
Mieszkam w mieście, w którym najłatwiej zdobyć prawo jazdy.;d
Ale i tak się boję, nigdy nie siedziałem za kółkiem.
Reply
To dobrze, może do tego czasu ogarną pytanie i zostaną wszystkie odtajnione i wiele odpowiedzi się wyjaśni, gdyż pytania i odpowiedzi są absurdalne i sprzeczne z kodeksem Wink

AtUp; najpierw trza zdać teorie, ja też nigdy nie siedziałam za kółkiem, ale od tego jest szkoła jazdy w końcu Wink
Reply
Exclamation 
A miasto, w którym mnie egzaminy czekają, jest jednym z tych, w których zdaje się najtrudniej podobno. :<

Soryaida:
Oby.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)