Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rieju RS2, czy może coś innego ?
Witam, sprzedałem ostatnio skuter, dozbierałem trochę pieniążków i chcę zakupić ścigacza, oczywiście 50cc gdyż mam dopiero 15 lat Tongue Mam uzbieranie 5 tys. zł. I teraz moje pytanie, czy za tyle jestem wstanie kupić coś porządnego ? Z góry mówię, że chciałbym ścigacza, nie crossa. Bardzo mi wpadł w oko Rieju RS2, jednak jak czytałem o nim to jest napisane, że nie ma liczniki paliwa, czy to prawda ? A może jednak coś innego zakupić ? Proszę o wypowiedzenie się Wink
Aaa i na pewno nie chinol ! Miałem z nim złe przeżycia.
Reply
Wiesz za 5tysi raczej nic dobrego nie kupisz.

Proponuję Ci

Derbi gpr ( jest tańszy od Rieju), ale się dobrze jeździ
Yamaha TZR-50 motor jest dobry kolega rozpędził się do 110km/h, a ma cylinder 50cc.Przyśpieszenie też ma dobre i przyjemnie się jeździ.Kosztuje gdzieś 7/8tysi używany na allegro.Kupuj tylko dobrze dotarty i bez blokad.Chyba, że chcesz kupić nowy to z 12tysi będziesz musiał dać.

.
Reply
Sad 
Od 16 lat możesz zdawać na prawo jazdy A1 czyli:
a) motocykl o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW (15KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg,
b) motocyklem trójkołowym o mocy nieprzekraczającej 15kW (20,39KM),
c) pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM.
Więc może lepiej poczekać do 16 Big Grin
Reply
Aprilla RS 50ccm, jak sobie trochę dopracujesz to 120 poleci, może ładna nie jest ale pięknie się spisuje Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)