Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konsekwencje jechania bratu na ręcznym.
Witam. Może mi ktoś wymienić konsekwencje jazdy na lekko zaciągniętym hamulcu ręcznym? Bez wiedzy brata pożyczyłem jego furę, ale tak raziło Słońce, że nie zauważyłem lekko zaciągniętego hamulca ręcznego. Szybko go upuściłem i pojechałem do domu. Teraz się boję, co się może stać, chciałbym to jakoś naprawić, dopóki nie wróci. Sad Dzwonić do specjalisty, czy może nie trzeba martwić się na zapas? Jak jechałem nic się nie działo wtedy, a teraz boję się ruszyć. Cry Brat wraca pojutrze.
Reply
Myślę, że brat może być zły. Chyba, że to lubi.
Reply
(2013-04-10, 12:25:16)kapioza Wrote: Witam. Może mi ktoś wymienić konsekwencje jazdy na lekko zaciągniętym hamulcu ręcznym? Bez wiedzy brata pożyczyłem jego furę, ale tak raziło Słońce, że nie zauważyłem lekko zaciągniętego hamulca ręcznego. Szybko go upuściłem i pojechałem do domu. Teraz się boję, co się może stać, chciałbym to jakoś naprawić, dopóki nie wróci. Sad Dzwonić do specjalisty, czy może nie trzeba martwić się na zapas? Jak jechałem nic się nie działo wtedy, a teraz boję się ruszyć. Cry Brat wraca pojutrze.

Zdanie pisanie prosto przez Ciebie. Daj sobie spokój.
Reply
Może ci się zatrzeć rękaw, problemy z silnikiem itp. Lepiej ogarnij jakiegoś taniego mechanika i niech obczai co i jak...
Reply
http://tnij.org/jazda-na-recznym-hamulcu

Nawiasem mówiąc, gdyby fura brata miała sprawny ręczny daleko byś nie ujechał, więc pewnie obejdzie się bez konsekwencji Big Grin

Starek:
Nawet się nie przyznawaj Big Grin Przegląd jak rozumiem masz wbity i aktualny Tongue
Reply
Tyle że ja założyłem poważny temat. Brat mnie zabije, bo fura kosztowała 15 patyków. Pilnuj lepiej swojego kaloryfera, Panie ABS, bo Ci go jeszcze ukradną, a zimne noce dadzą jeszcze po sobie znać.
Reply
A z wyszukiwarki nie nauczyli Cię korzystać?
Reply
obciągnij go i udawaj głupka.
Angie:
Ja w moim samochodzie mogę na spokojnie jechać z zaciągniętym na maksa ręcznym Cool ale co chcieć od 22 letniego auta
Angiex2:
Dostałem go po przeglądzie więc mam jeszcze z 2,5 roku by go naprawić
Choć nie wiem czy nie za pół roku Cool. Muszę sprawdzić potem, ale z tego co pamiętam od pierwszej rejestracji w Polsce są 3 lata, do ponownego przeglądu.

pluz
jusz wiem za pół roku musze iść Cry
Reply
Z tym że być może ten samochód będzie mógł należeć kiedyś do mnie, a zdrowie brata musi być najważniejsze, skoro chce mi go dać. Sad Ten samochód też jest bardzo stary, w sumie to retro, odnowienie fury bardzo drogo go kosztowało.
vitold:
A z wyszukiwarki nie nauczyli Cię korzystać?
Angie:
To może będę uratowany... Undecided Cóż, poczekam jeszcze na opinie innych, bo specjalisty i tak będzie dopiero wieczorem, jeżeli nie nazajutrz.
Reply
Sprawdź naciąg linek ręcznego ewentualnie je podciągnij jak dasz rade jak nie to do mechanika.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)