Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Top Gear - Rozmówki
Witam wszystkich serdecznie.

Założyłem ten temat z myślą o ludziach, którzy mają za swoje hobby motoryzację i oglądają program "Top Gear". Każdy wie kto występuje w programie ale ja to przypomnę. A więc, główne role w tym programie odgrywają Jeremy Clarkson, James May, Richard Hammond i oczywiście Stig.

A więc zaczynamy rozmówki, dyskusje na temat programu pokazywanego na BBC Knowledge. Niedługo 19 seria, której i ja się nie mogę doczekać.

Dodawajcie także te części programów, które wam się najbardziej podobały, te urywki filmów, które były najśmieszniejsze. Mi najbardziej się przypomina ta część w której Jeremy, James i Richard pojechali do Betlejem. Kogo zastali w żłobku? Małego Stiga. Heh... Nie no ta część była po prostu epicka.

Stig rządzi! Tongue

Wszystkich serdecznie zapraszam do komentowania programu "Top Gear".

PS. Jeśli istnieje temat tego typu to przepraszam nie wiedziałem o jego istnieniu.
Reply
Kapitan Ślimak ''Żondzi''
Reply
Pamiętam jeszcze odcinek, w którym Jeremy zbudował pociąg wyścigowy a James i Richard zbudowali pociąg z przyczep kempingowych. Hehe... Dalej nie mogę przestać się śmiać jak oglądam ten odcinek.
Reply
Najlepszy odcinek był ten z chińskim samochodami. Trampczi-pampczi czy cuś takiego Tongue
Reply
Wczoraj był fajny, na TVNie. Big Grin
Reply
Hepatoil
Oj się z tobą nie zgodzę , było wiele dużo lepszych odcinków między innymi jak kręcili własny film
Reply
Nareszcie ktoś założył temat o Top Gear Big GrinBig Grin
Ja tam uwielbiam jak koonstruowali amfibię (pojazdy jeżdżące po wodzie i lądzie) wczoraj w BBC było Smile
Reply
Też wczoraj oglądałem ten odcinek. Wink
Reply
Odśnieżam, bo zasypało. Wink
Reply
Oglądał ktoś ten specjal co jechali do Betlejem , polew miałem jak nic Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)