Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Motoryzacja [Drifting, samochody, itp...]
Witam!
Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ samochody to moja pasja. Chcę porozmawiać o nich z osobami, które się na tym znają i też mają do tego pasję.
Piszcie:
-Jakie są wasze ulubione auta,
-Wasze ulubione marki.
I oczywiście więcej.
Może zacznę ja. Moim ulubionymi autami są: Dodge Challenger z 70', Plymouth Baracuda z bodajże 68' i BMW E30 M3(Zrobię wszystko, aby mieć w przyszłości te BMW.)
Moje ulubione marki to BMW, Dodge, Ford(chodzi o amerykany, a nie te małe popierdułki.) i Plymouth. Big Grin

Zapraszam i pozdrawiam. Big Grin
Reply
Moimi ulubionym samochodem jest Opel Zafira Big Grin
Ulubiona marka BMW, Opel
Reply
Quote:Witam!
Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ samochody to moja pasja. Chcę porozmawiać o nich z osobami, które się na tym znają i też mają do tego pasję.
Piszcie:
-Jakie są wasze ulubione auta,
-Wasze ulubione marki.
I oczywiście więcej.
Może zacznę ja. Moim ulubionymi autami są: Dodge Challenger z 70', Plymouth Baracuda z bodajże 68' i BMW E30 M3(Zrobię wszystko, aby mieć w przyszłości te BMW.)
Moje ulubione marki to BMW, Dodge, Ford(chodzi o amerykany, a nie te małe popierdułki.) i Plymouth. Big Grin

Zapraszam i pozdrawiam. Big Grin

amerykany fajne fury ale silniki maja spore i duzo pala Tongue
Reply
No mają swoje spalanie, ale dźwięk jest hipnotyzujący. *.*
Reply
zbędny temat
Reply
Co za inteligent z Ciebie. -.- Chyba dlatego jest na off-topic. Co produkuje takich ludzi? =.=
Reply
Ulubione auta: BMW E36 M3, E 46, Serri 3, 5, 7.
Audi Ar, Rs4, A3, Nissan Skyline r-34 Gt-R, Nissan 240sx, Dodge Challenger, Ford Mustang, Shelby Gt500. Dużo by wymieniać, ale podałem te lepsze.
Ulubione marki: Bmw, Nissan, Audi.
Reply
No właśnie to jest najgorsze, że jakbym się rozpisał o moich ulubionych samochodach to bym z 10 linijek zapisał. Big Grin
Reply
Impala 64 Big Grin
Reply
Nie znam się na samochodach, ale jeśli chodzi o to, który mi się najbardziej podoba to Subaru Impreza, konkretniej - http://www.absolutnie-tuning.neostrada.pl/spistresci/impreza/impreza2003_08.jpg Smile

//
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)