Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta motorowerowa
Witam chciałbym się spytać czy ta strona eti.agh.edu.pl/brd/index1.html jest dobra do nauki?
Chcę zdawać kartę w październiku i już muszę się uczyć za odp +
Reply
Jest to dobra strona Smile
Sam się na niej uczyłem i zdałem Big Grin
Reply
My mielismy na tej stronie nawet Testy Teoretyczne na Karte Big Grin
Reply
;P Dobrze się na niej idzie nauczyć? bo u nas są PRO sprawdziany w tamtym roku tylko 2 osoby zdały na 30 chyba...
edit literówka
Reply
Dobra stronka, ja się na niej uczyłem i zdałem. Smile
Reply
Najpierw sie poucz trochę,a potem rób testy Big Grin jak Ci wkońcu będą wychodzic wyniki koło 23/25 pkt no to możesz czuć sie nauczony Big Grin
Reply
Ok dzięki wszyscy po + dostaniecie Tongue
Reply
Szczerze? Każda stronka może nauczyć, jednak najlepiej jest się nauczyć z praktyki, akurat ja nie musiałem kuć książek, bo po prostu sam z siebie umiałem, tak o, przyszedłem na sprawdzian i zrobiłem tylko dwa błędy, jedynie trochę się uczyłem znaków, bo niektóre mi się myliły. Sam egzamin zdawałem na kartę rowerową, jednak prawie to samo, przez ponad 3 lata nie jeździłem po ulicy, wsiadłem niedawno na rower i do dziś potrafiłem się poruszać, więc lepiej jakbyś wyszedł na ulice i spoglądał na ruch drogowy, jak to wygląda w danej sytuacji niż na sucho czytać głupie literki.
Reply
No thx za odpowiedź Tongue Tylko tak to ja też dużo umiem tylko trochę rzeczy nie potrafię 1 pomoc znam, znaków trochę też, muszę się jeszcze trochę pouczyć przepisy i kto 1 jedzie. Z tych sprawdzianów na tej stronce zaliczam teraz cały czas, jedyne błędy to kto 1 jedzie i niekiedy przepisy Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)