Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biegówka czy skuter ?
Witam, na początku wakacji miałem skutera, przejechałem na nim 500 km, teraz jest rozwalony i jest na reklamacji. W środę dostanę kasę za niego lub nowego skutera (którego sprzedam). I chcę kupić coś porządnego, albo skuter, albo biegówkę. I się zastanawiam co wybrać ? Czy jakiś dobry skuter np. aprilla sr, jakiś peugeot speedfight (oczywiście używki) czy lepiej sobie kupić biegówkę np. taką otomoto.pl/yamaha-tzr-valentino-rossi-M3277102.html ? Czy łatwo jest się nauczyć zmieniać biegi i wg. ?
Ps. mam 14 lat Big Grin
Kumple namawiają mnie żebym wziął biegówkę jakąś, bo skuter szybko się nudzi, kumpel ma keewaya, przejechał 2k km i mówi, że mu się strasznie nudzi. A więc co lepiej brać ? Biegówkę czy skuter ?

Polecą +.
Reply
Biegówka , osobiście mam motorynkę , tam biegi są , łatwo się wrzuca , wciskasz sprzęgło nogą zmieniasz bieg i jazda , super się jeździ , a skuter to szybko się nudzi , bo tam nie ma nic do roboty prócz dodawania gazu i hamowania. I takie na biegi ładniej wyglądają i szybsze , a na nich przyjemność z jazdy jest a nie jak ja skuterach.
Reply
Biegówka wygląda efektowniej, to po 1, myślę, że koniec końców ma to znaczenie.
Jesteś facetem, a automatyczna skrzynia biegów to wynalazek dla pań w samochodach na zakupy. Dodgy
Reply
Powiedz mi jaki masz budżet , to może Ci jakąś fajną biegówkę znajdę , o ile chcesz.
Reply
Weź biegówkę - przede wszystkim daje więcej frajdy . A biegi ogarniesz. Smile Nic trudnego .
Reply
No mam do wydania tak mniej więcej do 5k. Big Grin No byłbym wdzięczny jakbyś mi coś znalazł, trochę szukałem wczoraj, znalazłem dwie fajne. Ta otomoto.pl/yamaha-tzr-valentino-rossi-M3277102.html i ta moto.allegro.pl/aprilia-rs-50-warto-i2566912953.html mi w oko wpadły. Big Grin
Reply
Ja Ci raczej polecam Yamahę, mniej spala i jest znacznie ładniejsza od starej Aprilii Smile
Możesz również wybrać ten motorower: otomoto.pl/rieju-rs2-matrix-raty-transport-M3088941.html byłem swego czasu właścicielem takiego. Silnik od yamahy, dobry osprzęt, nie jest to jakiś chinol, tylko włoszek z tego co wiem Big Grin
Reply
Obu nie działają prędkościomierze, umiesz to naprawić? Może zorientuj się w kosztach, bo bez prędkościomierza, to trochę lipa. Sad
Reply
Tylko kurcze, ja się trochę boję tych biegówek, nie wiem czy go ogarnę i wg. ;c
Prędkościomierza nie umiem naprawić, no ale chyba jakiś dobry mechanik by sobie z tym poradził, co nie ?
Reply
Music 
Boże, poćwicz na traktorze. A tak poważnie, to po piętnastu minutach jazdy będziesz śmigał jak leci, żeby czuć wiatr we włosach. Pamiętam jak pierwszy raz jechałem na quadzie... Coś pięknego, pierwsza maszynka którą prowadziłem, a nie była na pedały.
To koszta obczaj tej wymiany. Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)