Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biegówka czy skuter ?
#61
1 slowem syf,chinski bubel.

Powiedz gdzie chcesz moto jezdzic lasy pola,czy tor?

Bo jak lasy to nie chcesz crossa tylko enduro.
Jak chcesz tory to chcesz crossa.
Reply
#62
Po lesie na pewno nie, bo runo się niszczy i to zwykłe chuligaństwo.
Toru nie mam, zostają pola. Tongue
Reply
#63
Ehh to nie pakuj sie w to,nie warto.Ja jezdze po lasach bo co to za jazda? Te bestie do tego sa typu KTM oczywiscie nie chinczyki.Pola to tez chuliganstwo,bo niszczysz rolnikom,ja po polach nie jezdze tylko lasy.


podaj ile mozesz wylozyc max kasy,i utrzymanie rocznie
Reply
#64
Niekoniecznie, bo jeżdżąc po polu, nie płoszysz zwierząt i nie niszczysz runa. I wiadomo, że na świeżo zasiane pole, czy w zboże człowiekowi nie wjedziesz.
Generalnie chciałbym coś po prostu do jeżdżenia. Tongue Skutery moim zdaniem wyglądają beznadziejnie, te skutery-ścigacze są generalnie nie dla mnie, po prostu w crossach wszystko jest na wierzchu, te koła i w ogóle, po prostu piękne maszyny. Big Grin
Reply
#65
Heart 
Tez tak mowilem sobie,ze bede jezdzil tylko po drodze szutrowej.A ciagle w lesie smigam ^^.Odpowiedz na moje pytanie ile max mozesz kasy wylozyc i utrzymanie roczne.
Reply
#66
Bug 
kup yamahę dt bo możesz nią na ulice wyjechać zarejestrować itp
Reply
#67
Niech odpisze na moje pytanie to sie dobierze fajne moto jakies.
Reply
#68
Powiem Ci, że nie wiem, po prostu to zawsze było moje marzenie, najpierw mini-cross, czy tam ten mały ścigacz, żadnego mężczyzny u mnie w domu nie ma, a jestem jedynakiem więc nie było mowy, o tym, żebym mógł go mieć, pomijając kwestie finansów. Nie wiem ile mogę rocznie wyłożyć na utrzymanie, to bardziej kwestia losowa, ale zawsze mogę odgarniać z kieszonkowego przez jakiś czas. W przyszłym roku może będę pracował i w maszynkę najprawdopodobniej chciałbym włożyć tą forsę. Tongue Może coś zaproponuj, bo naprawdę nie jestem w stanie przewidzieć zawartości swojego portfela na przyszły rok.

AtDÓŁ
Wiesz, chyba zaryzykuję, bo 3k na marzenie to dla mnie zdecydowanie za dużo.
Reply
#69
Jesli nie masz zamiaru wydac 600 zl rocznie na utrzymanie,i 3k na moto to sie w to nie pakuj nawet Tongue. (to takie najtansze)

Chyba,ze chinskiego bubla chcesz ale ja bym sie bal na tym siasc,poniewaz tam kola podczas jazdy odpadaja ; (
Ja na same ciuchy do KTM'a swojego wydalem 1500 zl...Za moto 7k,ale od znajomego wymieniany silnik byl i wszystko nowka prawie Wink Wpakowal w niego drugie tyle.
Reply
#70
Widzę, że temat stał się popularny, lecz nie na temat tego co ja chciałem ; d
Więc spytam jeszcze raz, zrobimy takie jakby głosowanie. Co kupić ? (do 5000 zł, używkę oczywiście) Skutera, ścigacza czy crossa czy jeszcze coś innego ?! Będę go używał nie do jakichś tam wielkich tras, tylko np. nad jeziorko, do szkoły, gdzieś się pobawić (chodzi mi tu o "mielenie laka") itp.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)