Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosiarka
#1
Witam!

Wychodzę dziś z tematem kosiarki. Planujemy z tatą zakup takowej w przedziale cenowym 1 do 10 tysięcy. Kosiarka 4-kołowa do koszenia trawy w ogrodzie i na podwórku. Jakim firmom powinniśmy się przyjrzeć? Może macie jakieś konkretne modele, które się dobrze sprawują i są godne polecenia? Na co powinniśmy uważać przy zakupie takiego sprzętu? Czy w ogóle warto wydawać tak dużo pieniędzy na kosiarkę, czy może wydać mniej i za kilka lat kupić następną, nową? Wszelkie rady i podpowiedzi będą nagradzane z mojej strony plusami! Big Grin

Zapraszam do dyskusji!
Reply
#2
Człowieku kosiarka to za 400 zł można kupić za 10k to można samochód kupić.
Reply
#3
Spalinowa jest wygodna, ale benzyna coraz droższa Sad
Jeśli chcesz na prąd to najlepiej na akumulator, bo bieganie z kablem to męka.
warto też wybrać kosiarkę z pojemnikiem, gdyż omija Cię robota z grabieniem trawy
Reply
#4
Kosiarke to do tysiaka, chyba, że taką już niezłą.
Reply
#5
Tak, wiem, dlatego napisałem przedział cenowy. Tongue Poza tym 2 lata temu kupiliśmy jakąś tanią i tydzień temu, gdy miało być pierwsze wiosenne koszenie, okazało się, że nawalił napęd. Jak jest już trochę trawy w koszu to przestaje działać. Prawdopodobnie nie ma docisku. Bezsens, bo wcześniejsza kosiarka chodziła dobrze 6 lat, a teraz... Dlatego pytam o radę.
Reply
#6
Za 10Tyś to byś sobie kupił taką http://www.tgpolska.com/obrazki/f_235_1755.jpg A założę się że Ci taka nie potrzebna. No , chyba że będziesz nią jeździć do szkoły i na zakupy. Najlepiej wydać na kosiarkę około tysiąca.
Reply
#7
Według mnie nie ma sensu kupować kosiarki za 400zł na rok, w dodatku "połykającą" ogromne ilości energii. To tylko chwilowa oszczędność Angry
Reply
#8
Czy mi się wydaje, ale ten temat jest stworzony dla "jaj" ?

Atedit Dobra, dobra, ale 10tys. na kosiarkę?
Reply
#9
Od zawsze kupujemy spalinowe na akumulator z koszem. Tongue Sąsiadka ma na kabel i ciągle się żali, jakie to dziadostwo. No a co do oszczędności to lepiej kupić droższą od razu, niż dwa razy tańsze. Tylko nie wiem jakie.

Avecto:
Myślimy o takiej poważnej.

Orzemkowy Orzemek:
Taka to chyba niee. Raczej bym nią nie jeździł do sklepu, bo mam tam kilkadziesiąt metrów. Tongue Tysiak powiadasz? A poradziłbyś coś konkretnego?


Atup
Nie, nie dla jaj, dlaczego pytasz? Nie znam się na kosiarkach za bardzo, dlatego zakładam temat, bo może znajdzie się ktoś, kto napisze coś sensownego i kształtnego, co pomoże mi dokonać wyboru.
Reply
#10
Question 
Nie znam się na kosiarkach. Ale wiem że nie opłaca się wydać więcej niż 2000zł na kosiarkę.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)