Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosiarka
Witam!

Wychodzę dziś z tematem kosiarki. Planujemy z tatą zakup takowej w przedziale cenowym 1 do 10 tysięcy. Kosiarka 4-kołowa do koszenia trawy w ogrodzie i na podwórku. Jakim firmom powinniśmy się przyjrzeć? Może macie jakieś konkretne modele, które się dobrze sprawują i są godne polecenia? Na co powinniśmy uważać przy zakupie takiego sprzętu? Czy w ogóle warto wydawać tak dużo pieniędzy na kosiarkę, czy może wydać mniej i za kilka lat kupić następną, nową? Wszelkie rady i podpowiedzi będą nagradzane z mojej strony plusami! Big Grin

Zapraszam do dyskusji!
Reply
Człowieku kosiarka to za 400 zł można kupić za 10k to można samochód kupić.
Reply
Spalinowa jest wygodna, ale benzyna coraz droższa Sad
Jeśli chcesz na prąd to najlepiej na akumulator, bo bieganie z kablem to męka.
warto też wybrać kosiarkę z pojemnikiem, gdyż omija Cię robota z grabieniem trawy
Reply
Kosiarke to do tysiaka, chyba, że taką już niezłą.
Reply
Tak, wiem, dlatego napisałem przedział cenowy. Tongue Poza tym 2 lata temu kupiliśmy jakąś tanią i tydzień temu, gdy miało być pierwsze wiosenne koszenie, okazało się, że nawalił napęd. Jak jest już trochę trawy w koszu to przestaje działać. Prawdopodobnie nie ma docisku. Bezsens, bo wcześniejsza kosiarka chodziła dobrze 6 lat, a teraz... Dlatego pytam o radę.
Reply
Za 10Tyś to byś sobie kupił taką http://www.tgpolska.com/obrazki/f_235_1755.jpg A założę się że Ci taka nie potrzebna. No , chyba że będziesz nią jeździć do szkoły i na zakupy. Najlepiej wydać na kosiarkę około tysiąca.
Reply
Według mnie nie ma sensu kupować kosiarki za 400zł na rok, w dodatku "połykającą" ogromne ilości energii. To tylko chwilowa oszczędność Angry
Reply
Czy mi się wydaje, ale ten temat jest stworzony dla "jaj" ?

Atedit Dobra, dobra, ale 10tys. na kosiarkę?
Reply
Od zawsze kupujemy spalinowe na akumulator z koszem. Tongue Sąsiadka ma na kabel i ciągle się żali, jakie to dziadostwo. No a co do oszczędności to lepiej kupić droższą od razu, niż dwa razy tańsze. Tylko nie wiem jakie.

Avecto:
Myślimy o takiej poważnej.

Orzemkowy Orzemek:
Taka to chyba niee. Raczej bym nią nie jeździł do sklepu, bo mam tam kilkadziesiąt metrów. Tongue Tysiak powiadasz? A poradziłbyś coś konkretnego?

Atup
Nie, nie dla jaj, dlaczego pytasz? Nie znam się na kosiarkach za bardzo, dlatego zakładam temat, bo może znajdzie się ktoś, kto napisze coś sensownego i kształtnego, co pomoże mi dokonać wyboru.
Reply
Question 
Nie znam się na kosiarkach. Ale wiem że nie opłaca się wydać więcej niż 2000zł na kosiarkę.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)