Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fani Motoryzacji.
nie wiem Angry Lepiej kupić chyba coś używanego Dodgy

A co myślicie o tym ?? allegro.pl/suzuki-ts-s51-mtx-dt-crm-80-50-2tys-zl-do-negocjac-i1688647186.html?source=oo
Reply
At
Reply
Ja posiadam motor romet zetka 125 http://www.scigacz.pl/Romet,ZETKA,125,12056.html

I motocykl ogar 900
krainamotocykli.pl/romet-ogar-900.php
Reply
Może pytanie takie głupie ale ma ktoś Zipp Quantum ? bo chcę go kupić od kolegi i na początek wymienić cylinder na 70 Tongue jeśli ktoś posiada owy sprzęt proszę mi napisać jak to chodzi i wgl Dodgy czy wartoa tak ogółem to mam Rometa 717 Dodgy może już nie chodzi jak na początku ale przejechałem 11k km i nic kompletnie nic nie wymieniłem Dodgy oczywiście tylko dolewałem oleju pompowałem raz koła i benzynka Smile
Reply
Zipp to polska marka, ale skutery są produkowane w chinach, więc raczej nie są one zbytnio trwałe itp. To tylko taka mała 'ciekawostka' Big Grin.
Reply
ja kupiłem Zippa pro 50, zdj photos.nasza-klasa.pl/13622905/23/other/std/532a4373f9.jpeg <- jak pisze błąd to wystarczy kliknąć na link i enter.
Powiem że nie warto, ciągle się coś psuje. Głównie plastiki i osłona łańcucha od drgań, wałek od kopki się skrzywił (od kopania).
Chciałbym zaznaczyć że nie było jeszcze na nim żadnej wywrotki, polecam kupno junaka w niższej cenie, lub używaną Hondę lub Yamahę. z blokadami według licznika ciśnie ok. 83-84 ale przyspieszenie ma beznadziejne.
Także firma Zipp odmawia naprawiania bo uważają że była wywrotka a rysa na lewym kierunkowskazie jest od parkowania blisko bloku (lekkie zadrapanie. Wszystkie kabelki są wyłożone jak na tacy, kolega mi pokazał jak można go bez problemu odpalić, zajęło mu to 30sek, trza było trytkami to wszystko spiąć i ukryć. Jedynie wygląd i wydech u niego ujdzie.
Kompletnie nie polecam.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Ogłaszam że wgrałem filmik z Zoonsa Tytana na YouTube zapraszam do oglądania komentowania i oceniania

http://www.youtube.com/watch?v=4nJphSIQOX0
Reply
.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)